Subscribe Us

AKTİF İLETİŞİM NASIL GELİŞTİRİLİR? PART 1


Aktif İletişim Nasıl Geliştirilir?

Merhabalar öncelikle, aktif iletişim nedir? Aktif iletişim, hedef ile doğrudan riske girerek konuşmadır. Siz bu konuşmayı ne kadar etkili yaparsanız o kadar etkili sonuç alırsınız, şimdi gelelim yapılması önemli kurallara.

* Kesinlikle saygı ve sevgili olmalısınız. Hiç bir şekilde itici, sinirli davranış, tutumsuzluk yapmayın. 
* Kız hesabı açın, açtığınız profilin inandırıcı olması için önce gt, ondan sonra story atın, attığınız storyleri profilde öne çıkarın ki daha çok inandırıcı olsun.
* Canım,cicim,kusura bakma,pardon gibi “yılışık ama etkili” kelimeler kullanın. Dikkat çekmemeye çalışın, hedefinizin ilgi alanını öğrenmeye çalışın, edebiyatsa ben de edebiyat severim şu yazarın eserleri çok güzel vesayre.
* Genellikle sizden kimlik isteyebilirler kız olduğunuza inanmazlar, bunun için dediğim gibi bol story atın ve öne çıkarın. Ayrıca post da atın. 
* Erkeklere çok kızsal konuşun, resim atın. (İplogger’a resim koyup link kısaltırsanız kısaltıp attığınız link resim olarak görünür ve kurban bunun resim olduğunu sanıp ağınıza düşer.) 
* Resmin içine trojan gömüp de atabilirsiniz.
* Erkekler’i (kendimizi) biliyoruz ki en fazla kız araştırırız. Bu yüzden erkekleri avlamak daha kolay olacaktır. Kızlar için dikkatli olun; kıyafet,takı,ayakkabı cart curt bunları da eksiltmeyin.
* Bionuzu inandırıcı şekilde ayarlayın. Yeni hesap yazmayın ki sizin fake olduğunuzu anlamasınlar.
* Eğer kurbanla aynı gidiyorsanız çok rahat kandırabilirsiniz. Tamamen kandırmaya log veya trojan yedirmeye çalışın. “Aşkım,canım” gerekirse bu iki kelimeyi de kullanın. Çok şüphelendirmeyin.
* Sürekli bilgi almaya çalışın, adını sorun soy adını yaşını, fotoğraf alın, anne - baba adı vesayre.
* Kişinin özel hayatı ayrıca sizin ÖNEMLİ FAKTÖRÜNÜZDÜR. Derdini dinleyin ve kesinlikle yardımcı olun ki kafası karışsın. Kısacası duygularını sömürün.

NOT: Bu taktileri suçu olmayan biri üstünde kullanmayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar